Co o nás říkají notáři

Konec našich slov, nechme promluvit skutečné uživatele.

Když mě pánové poprvé oslovili a prezentovali svůj program, zjistila jsem, že v základu splňuje to co jsem od něj očekávala, ale bylo dohodnuto že je nutné ještě některé části doplnit a rozšířit podle mých požadavků a dále aktuálně dle požadavků, které vyplynou z provozu bude program doplňován.
Společnost co slíbila opravdu splnila a program je aktuálně doplňován a měněn, jak v návaznosti na novelizace předpisů, tak v návaznosti na praxi.
Pokud pánové prezentují, že by program měl nahradit nejméně jednu kancelářskou sílu, tak si myslím, že nejsou daleko od pravdy. Proto také u mých pracovníků byla ze začátku nevole přejít na tento program, až po uklidnění, že nemíním zatím nikoho propouštět, se na tuto novinku vrhli.
NIS (Notářský informační systém) jsem začala používat poté, co jsem zjistila, že na trhu není žádný obdobný program, který by splňoval mé požadavky.
Jsem s NIS maximálně spokojená, a hlavně neustále se pracuje na jeho dalším vývoji, komunikace s IT probíhá naprosto bez problémů.
NIS velmi šetří čas a tak ušetří cca 0,75 pracovní síly tajemnice, je jednoduchý a intuitivní.
Zároveň mě dává jako manažerovi vynikající přehled o kanceláři.
Za tlačítko DUPLIKOVAT záznam v agendě N/NZ Vás dnes celý den blahořečím.
Dopoledne jsem zakládal 16 stejných s.r.o., lišila se jen názvem. Zítra ráno dělám podobnou sadu 10 založení.
Takovéto sady nedělám často, ale trefili jste se naprosto přesně. Hodně mi to ušetřilo práci.
Díky.